Sesja ślubna z huśtawką i łódką – Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce

Sesja ślubna w okolicach Kielc


Dziś mam przyjemność zaprosić Was do obejrzenia zdjęć z sesji ślubnej Patrycji i Damiana. Mogliście już ich poznać we wpisie z sesji narzeczeńskiej.  Planując sesję, marzyliśmy o miejscu w którym będzie dominowała natura i zieleń. O miejscu w którym zarówno Patrycja jak i Damian będą mogli skupić się na bliskości, czułości i swoich olbrzymich pokładach miłości. Do marzeń doszła również łódka, huśtawka a na zakończenie ognisko. Do głowy przyszło nam wyjątkowe miejsce, które nie dość że spełnia te wszystkie wymagania (w co ciężko w pierwszej chwili uwierzyć) to mieści się nieopodal Kielc, zaledwie 25 km drogi. Dodatkowym jego atutem jest to, że jest to teren prywatny, po umówieniu się jest cały praktycznie tylko dla nas. Cisza, spokój, brak tłumów :)

Sesja ślubna z łódką i huśtawką


Mowa tutaj o miejscu o urokliwej nazwie Żurawie Gniazdo, położonym w Maleszowej. Swoją nazwę zyskało dzięki wyspie otoczonej przez wody stawu. Znajdziemy na nim kilka pomostów, mostek na wspomnianą wyspę oraz łódkę która znakomicie nadaje się na sesję narzeczeńską lub ślubną. Na terenie obiektu mamy jeszcze ruiny rezydencji Krasickich, datowanych na na XVII wiek. Nieopodal ich, na samotnym drzewie zawieszona jest huśtawka <3 Na koniec sesji zorganizowaliśmy na wyspie małe ognisko. To był znakomity pomysł na jej finał, dodatkowo można było się trochę ogrzać.

Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 1 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 2 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 3 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 4 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 5 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 6 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 7 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 8 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 9 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 10 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 11 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 12 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 13 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 14 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 15 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 16 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 17 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 18 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 19 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 20 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 21 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 22 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 23 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 24 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 25 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 26 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 27 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 28 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 29 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 30 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 31 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 32 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 33 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 34 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 35 Sesja ślubna z huśtawką i łódką - Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce 36

1 komentarz do “Sesja ślubna z huśtawką i łódką – Żurawie Gniazdo, Maleszowa, Kielce”

Dodaj komentarz