Albumy fotograficzne

Wspomnienia w najpiękniejszej formie.

Fotoalbum – usiądź i obejrzyj

Wyobraź sobie że siadasz na kanapie, z kieliszkiem wina lub przepyszną kawą, bierzesz piękny album, rozkładasz go na kolanach i oglądasz swoje ulubione zdjęcia. Prawda że to lepsza wizja niż oglądanie tych samych ujęć na laptopie? W albumie zdjęcia wyglądają właśnie tak jak chciał tego fotograf, zawsze tak samo. Gdy oglądasz zdjęcia na nieskalibrowanym ekranie, zapewne kolory odbiegają od prawidłowych i będą się różnić na każdym takim urządzeniu. W fotoalbumie lub odbitkach bez względu czy otworzysz go jutro czy za 10 lat, zawsze zobaczysz te same fotografie.

Album może być tylko ze ślubu?

Czy album może być jedynie ślubny? Oczywiście że nie! Możesz tam zachować wspomnienia jakie tylko chcesz! Ciekawa podróż? Pierwsze urodziny? Sesja dla babci? Pamiątka z całego roku? To świetne okazje do stworzenia fotoalbumu. Wystarczy że masz ulubione zdjęcia lub wspomnienia do których chcesz wracać.

Czy mogę zamówić u Ciebie album ze swoich zdjęć?

Oczywiście! Mogę stworzyć album ze zdjęć dostarczonych przez Ciebie. Muszą one jednak spełniać pewne wymogi techniczne. Wiadomo, czym lepsza jakość i większa rozdzielczość tym lepiej, lecz czasem wystarczą nawet zdjęcia z telefonu. Jeśli masz wątpliwości czy Twoje zdjęcia się nadadzą, napisz do mnie to sprawdzę.

Jak zamówić album?

To bardzo proste. Wystarczy tylko kilka kroków.

Wybierz zdjęcia

Wystarczy że zaznaczysz wybrane fotografie gwiazdkami w galerii którą otrzymujesz ode mnie po wykonaniu zlecenia. W tym aspekcie możesz też zdać się na mnie.

Projekt

Wykonuje projekt rozkładówek, który następnie musisz zaakceptować lub zaproponować ewentualne zmiany.

Personalizacja

Do wyboru pozostaje jeszcze okładka, jej kolor i materiał oraz ewentualna personalizacja w postaci graweru lub nadruku.

Koszt fotoalbumu

Cena albumu jest zmienna i zależy głownie od ilości zdjęć które chcecie w nim zamieścić. Na fotoalbum z sesji narzeczeńskiej może wystarczyć 10 rozkładówek. Na album ślubny 15 rozkładówek to minimum.

20x20cm

  • 10 rozkładówek

400zł

  • każda następna rozkładówka + 30zł
  • + ewentualna personalizacja (grawer/nadruk)

Albumy 1

30x30cm

  • 10 rozkładówek

550zł

  • każda następna rozkładówka + 40zł
  • + ewentualna personalizacja (grawer/nadruk)

Przy zamówieniu trzech takich samych albumów, jeden dostaniesz za 1/2 ceny!

Co to jest rozkładówka?

To dwie strony albumu rozłożone na płasko. W przypadku albumu 20x20cm daje to powierzchnię 20x40cm a w albumie 30×30 aż 30x60cm! Całą tą przestrzeń możemy przeznaczyć na zdjęcia. Album posiada sztywne grube karty, więc nie musisz się martwić że się zagną przy składaniu.

Albumy 2

Kochasz swoje zdjęcia?

Zamkniemy je w pięknej oprawie.