Martyna i Mirek – fotografia ślubna – Hotel Uroczysko – Kielce

Fotografuję śluby


Często pytacie, czemu wybrałem właśnie fotografię ślubną.

Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia, by to zrozumieć.

Szczere emocje, miłość, wzruszenia, dbałość o detale to kwintesencja tego, co kocham w fotografii ślubnej. Dodając do tego to, co działo się na weselu, mamy pełną odpowiedź czemu to uwielbiam. Parkiet dosłownie płonął🔥🔥🔥, a energią z niego można by oświetlić całe miasto!

Wesele w Hotelu Uroczysko w Kielcach


Martyna i Mirek, bo właśnie o ich uroczystości mowa, to wyjątkowa para. Mimo stresu, który niewątpliwie towarzyszy każdej parze w tak ważnym dniu, przeżyli go z dużym luzem i radością. Na miejsce zaślubin wybrali urokliwy, mały kościółek pw. św. Jacka Odrowąża w Leszczynach, natomiast wesele odbyło się w Hotelu Uroczysko położonym w lesie, bardzo blisko pięknego zalewu Cedzyna.

Wspomniałem już o wyjątkowej atmosferze wesela i mega energii na parkiecie. To magia połączenia genialnego zespołu Yuka z fantastycznymi gośćmi! Jak by tego było mało w ramach niespodzianki zawitał zespół folklorystyczny OldNova.

Wszystko wyszło perfekcyjnie. Duża w tym zasługa brata Panny Młodej – Krzyśka, który zajął się organizacją. Jak widać na do tego wielki talent, a co więcej zajmuje się tym zawodowo prowadząc firmę o.we

Przy ślubie współpracowali:

Suknia: Laurelle
Zaproszenia: Papel
Makijaż: Katarzyna Wrona
Samochód: mustangclassic.pl/
Wypożyczalnia krzeseł: Kristom Kraków
Zespół –Yuka Kielce 
Zespół folkowy- OldNova
Dekoracje – Kwiaciarnia z duszą Jędrzejów 
Motyle – Farma Motyli 
Film: GreenArt
Wesele: Hotel Uroczysko 
Organizacja: o.we

1 komentarz do “Martyna i Mirek – fotografia ślubna – Hotel Uroczysko – Kielce”

Dodaj komentarz