O&M – Magiczna sesja plenerowa – Królewskie Źródła Kozienice

Romantyczna sesja ślubna w okolicach Radomia i Kozienic

O&M to para od której miłość aż promienieje. To jak patrzą na siebie będę pamiętał bardzo długo. Z pewnością zapamiętają to również turyści, którzy tego dnia odwiedzili tłumnie Królewskie Źródła. Spodziewaliśmy się tego, ponieważ termin sesji ślubnej ustaliliśmy na Boże Ciało. Te początkowe niedogodności zostały nam wynagrodzone z nawiązką przez magiczne światło.

Trzeba przyznać że aura dopisała i udało się stworzyć na zdjęciach bajkowy klimat. Uwielbiam fotografować przy świetle zachodzącego słońca.

sesja-plenerowa plener-krolewskie-zrodelka sesja-slubna-kozienice para-mloda milosc-na-zdjeciach magiczna-sesja-slubna obraczka-slubna zdjecia slubne krolewskie-zrodla-zdjecia-slubne milosc dotyk-milosci zrodelka-kozienice-zdjecia-slubne fotograf-radom fotograf-kielce plener-slubny-kielce zdjecie-z-sesji-plenerowej-w-kielcach sesja-w-krolewskich-zrodlach piekna-panna-mloda zdjecia-slubne-w-lesie lesna-sesja-slubna plener-slubny-las zdjecie-z-welonem zdjecia-pod-slonce pocalunek magiczna-mgla sesja-slubna-kielce plener-magiczne-swiatlo romantyczna-sesja-slubna krolewskie-zrodla-zdjecia sesja-przy-krolewskich-zrodelkach-kozienice piekne-slonce sesja-slubna-pod-slonce przytulenie-kielce sesja-slubna-w-radomiu sesja-we-mgle-radom

1 komentarz do “O&M – Magiczna sesja plenerowa – Królewskie Źródła Kozienice”

Dodaj komentarz