Ślub w stylu Wielkiego Gatsby – Wesele Pałac Goetz

Ślub w stylu Wielkiego Gatsby – Wesele Pałac Goetz

Will you still love me when I’m no longer young and beautiful? Ja wiem, że Konrad zdecydowanie will, Justyno! A wesele Was dwojga to coś, co zapamiętam na bardzo, bardzo długo. I Wasi goście pewnie też! Ślub w stylu Wielkiego Gatsby może na początku wydawać się szaleństwem. Ten przepych, te kolory, ten splendor… Justyna i Konrad jednak wiedzieli, jak to zrobić, żeby było w klimacie, a jednak elegancko, z szykiem, ciepło i bez nadęcia. Zresztą zobaczcie sami!

Tylko zapnijcie pasy, będzie trzęsło ;)

Było takich dwoje…

…co zazwyczaj mieszkają hen, hen, hen, za wielką wodą, ale ślub i wesele chcieli swojsko, w Polsce znaczy się. Zafascynowani twórczością Baza Luhrmanna / urodą Leonardo DiCaprio/ żółtym Duesenbergiem J2 (niepotrzebne skreślić) postanowili, że nie dla nich boho i nie dla nich folk – i to właśnie ślub w stylu Wielkiego Gatsby jest ich marzeniem. I to w dodatku takim, które wiedzą jak spełnić! Od sukni Panny Młodej (czy tylko mi Justyna przypomina Carey Mulligan?), przez zachwycający Pałac Goetz w Brzesku, pióra, aż po elegancką zastawę, widać na ich weselu trafną inspirację  filmem. I wyszło zjawiskowo!

Wesele w Pałacu Goetz

Kiedy Justyna i Konrad powiedzieli, że ślub w stylu wielkiego Gatsby odbędzie się w Pałacu Goetz, od razu pomyślałem, że lepszym wyborem chyba byłby tylko Pałac Buckingham. A może i nie? :) Te schody, ten żyrandol, ten klimat! Przyznam, że jako fotograf, nie wiedziałem, gdzie aparat włożyć. Od czego zacząć, co zrobić, kiedy par oczu tylko jedna, a przydałoby się z sześć?! Tyle się działo, tyle było do uchwycenia i było po prostu z j a w i s k o w o. Uczta dla oka, uczta dla obiektywu. Wesele w Pałacu Goetz? Nie wahajcie się ani minuty. Nie tylko wnętrza mają genialne. Obsługa też jest na iście królewskim poziomie! Czapki z głów, Panie i Panowie!

Choć wiemy, że miłość Jay’a i Daisy nie skończyła się happy endem – wszyscy jesteśmy przekonani, że w przypadku Justyny i Konrada będzie zupełnie inaczej. Kochani, czego ja mogę Wam życzyć, skoro jak widać na załączonych zdjęciach, macie już wszystko? Konradzie, na pewno, żebyś patrzył na swoją żoną tak, jak wtedy, gdy zobaczyłeś ją pierwszy raz w sukni w dniu ślubu. Justyno, żebyś zawsze miała w sobie tyle radości i ciepła, o którym powiedzieć, że jest zaraźliwe, to jak nie powiedzieć niczego ;) Kochani! Niech Wam się darzy ;) Oby tak dalej.
W końcu lepiej być chyba nie może ;)

Ślub w stylu Wielkiego Gatsby to i Wasze marzenie?
Łapcie namiary:
Pałac Goetz w Brzesku – Wasze miejsce na wesele!
No i pięknie – dziewczyny są genialne.
o.wedding&events – Krzysiek!
Velour CakeStudio – tort
Kamil Jargot – czyli ja! :)

P.S.

Justyna i Konrad prowadzą bloga o życiu w USA „Ameryka z patyka” . Zajrzyjcie do nich!

Ślub w stylu Wielkiego Gatsby - Wesele Pałac Goetz 108

4 komentarze do “Ślub w stylu Wielkiego Gatsby – Wesele Pałac Goetz”

Dodaj komentarz