Wesele w Hotel Mercure Wiązowna Brant. Ślub w Warszawie – Świątynia Opatrzności Bożej

Fotograf ślubny Warszawa

Poznali się 3 lata temu w klubie Wesele. Historia zatoczyła pewne koło bo ich nowa droga zaczyna się też na weselu a dokładniej na ślubie. Mowa o Marcie i Przemku którzy w pewien lipcowy dzień postanowili powiedzieć sobie „TAK”.

Zaczęliśmy od przygotowań, gdzie panna młoda prezentowała się zjawiskowo w pięknej sukni od Sylwii Kopczyńskiej. Już od samego początku było widać, że cała uroczystość i wesele będzie wspaniałe. Wszystko ze sobą współgrało i było dopięte na ostatni guzik. M&P zadbali o każdy szczegół a papeterię zrobili nawet sami!

Ślub w Świątyni Opatrzności Bożej

Na miejsce uroczystości wybrali majestatyczną Świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie. Zazwyczaj nie przepadam za nowoczesnymi kościołami i zdecydowanie wolę klimat tych starszych, lecz w tym przypadku budowla zrobiła na mnie duże wrażenie. Prosta bryła z imponującym wnętrzem oraz ciekawym światłem sprzyja fotografowaniu. Jeśli planujecie ślub w Warszawie to Świątynia Opatrzności Bożej będzie dobrym wyborem, oczywiście gdy wpisuje się w klimat Waszego dnia.

Po uroczystej ceremonii udaliśmy się na wesele w Hotelu Mercure Wiązowna Brant. Tam goście mogli bawić się przy muzyce DJ Remixa, który wspaniale rozkręcił parkiet. Przyłożył on dużą wagę do nagłośnienia sali, dzięki czemu muzyka była czysta i nie męczyła. Jako fotograf ślubny mogłem swobodnie pracować i uwieczniać piękne chwile tego wyjątkowego dnia bez stoperów w uszach co zazwyczaj jest normą.. Goście bawili się wspaniale, a niebiańskie dekoracje, które przygotowała firma Cheers&Love, dodawały uroku całej imprezie.

Marto i Przemku, było mi niezmiernie miło, że mogłem towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym dniu i być Waszym fotografem. Jestem dumny z tego, że mogłem być częścią Waszego ślubu i dziękuję Wam za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Waszym nowym życiu i mam nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się ponownie.

Suknia – Sylwia Kopczyńska
Garnitur – MS Mateusz Szczepański
Dekoracje – Cheers&Love
Kwiaty: Katarzyna Gałecka kwiaciarnia Kwiatki Kaski
Wizażystka – Dominika Wronowska-Augustyniak
Fryzjer – Atelier Stylissimo
Obrączki – Kukla Gold
Kolczyki – by Dziubeka
Buty Panny Młodej – Marshall Shoes
Tort – Cukierenka (Gościniec, Wola Gołkowska)

Wesele w Hotel Mercure Wiązowna Brant. Ślub w Warszawie - Świątynia Opatrzności Bożej 35

Dodaj komentarz