Wesele w Spichlerzu w Tokarni – Ślub Klasztor Karczówka w Kielcach

Są śluby, przy których po pierwszym spotkaniu z parą wiesz, że będzie to piękne wydarzenie. Utwierdzasz się w tym, poznając szczegóły uroczystości, miejsce, współwykonawców których para wybrała. Podobnie było w przypadku Ani i Roberta. Tylko podobnie, bo w tym razem rzeczywistość przerosła wyobrażenia.

Wszystko zaczęło się od przygotowań. Ania i Robert byli tak naturalni i bezstresowi, że poczułem się jakbyśmy znali się od lat. Oczywiście, była też odrobina niecierpliwości i niepewności, szczególnie jeśli chodzi o pogodę, bo dzień zaczynał się deszczowo.

Ślub na Karczówce w Kielcach

Na szczęście przestało padać gdy przybyliśmy do Klasztoru na Karczówce w Kielcach, gdzie odbyła się ceremonia ślubu. To miejsce jest naprawdę magiczne. Zachwyca swoim pięknem i historią. Wewnątrz klasztoru panuje niezwykła atmosfera spokoju i skupienia, a jego piękne otoczenie dodaje jeszcze więcej uroku. Było tak pięknie, romantycznie i wzruszająco! Aż ciężko było nie uronić łezki.

Rustykalne wesele w Spichlerzu w Tokarni

Potem przyszedł czas na wesele, które odbyło się w zabytkowym Spichlerzu z Rogowa w Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni. Była to prawdziwa uczta dla zmysłów. Ta unikalna budowla z 1684 roku jest jednym z nielicznych zachowanych spichlerzy w Polsce. Cały z drewna jodłowego i czerwonej cegły, daje niesamowity rustykalny klimat. Spichlerz pełnił funkcje użytkowe przez ponad 300 lat a teraz jest idealnym miejscem na wesele, Wesele w Spichlerzu w Tokarni to świetny wybór jeśli marzycie o rustykalnym klimacie imprezy. Było to jedno z najpiękniejszych wesel jakie miałem okazję fotografować. A wiecie, robię to już od kilku lat i widziałem już wiele różnych przyjęć. Ale wesele w Spichlerzu w Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni zrobiło na mnie naprawdę ogromne wrażenie.

Kameralne przyjęcie na około 50 osób sprawiło, że wszyscy goście czuli się jak w domowym zaciszu. A przecież to było szalone wesele! Jeśli obawiacie się, że stosunkowo mała liczba gości sprawi że na parkiecie będą pustki to jesteście w dużym błędzie. Z doświadczenia wiem, że to zazwyczaj są najgrubsze imprezy!

Dużym plusem wesela w skansenie w Tokarni jest to, że mamy od razu świetne miejsca na sesje plenerową w dniu ślubu. Warto wyskoczyć na 15 min z wesela i wykorzystać potencjał skansenu.

Poniżej znajdziecie listę podwykonawców, z którymi miałem przyjemność współpracować w tym dniu. Mogę każdego z osobna polecić z czystym sumieniem! Jak również wszystkich razem. Wtedy macie już praktycznie wszystko co potrzebne w tym dniu.

Karczma Kuźnia Smaków – wesele w Spichlerzu

Dekoracje kwiatowe – Kwiaciarnia Bierz go Bukiet

Dodatkowe słodkości – Kruche Tarte

Barmani – Bar10ders

Muzyka i oświetlenie sceniczne – DJ Stanley – Karol Stanicki

Strefa chillout i oświetlenie zewnętrzne – GoodLight Dekoracja Światłem

Makijaż – Pukielnia&Malarnia

Suknia ślubna – Maverie

1 komentarz do “Wesele w Spichlerzu w Tokarni – Ślub Klasztor Karczówka w Kielcach”

Dodaj komentarz